Wakacje - Lato
Wypoczynek letni nad morzem  w pensjonacie Amberia - zapraszamy..
Złota jesień w nadmorskiej scenerii
Złota jesień w nadmorskiej scenerii 
Zapraszamy do Amberii na jesienny wypoczynek...
Promocja Wiosna-Lato 2020
Wiosenno-letni wypoczynek nad morzem tylko w Amberii... zapraszamy
Pensjonat Amberia położony jest w nadmorskiej miejscowości Grzybowo oddalonej 5 km od Kołobrzegu .Usytuowanie jest dość niezwykłe, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej, która sprawia że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Szeroka, piaszczysta plaża nad otwartym morzem jest zarówno największą atrakcją jak i wizytówką regionu. Ścieżki zdrowia oraz rowerowe to blisko 65 km tras leśnych w czystym, zdrowym, specyficznym mikroklimacie, łącząc Grzybowo z Kołobrzegiem oraz Dźwirzynem. Ponadto kąpielisko w Grzybowie regularnie od 2013 roku jest wyróżniane prestiżowym certyfikatem Błękitnej Flagi, spełniając wszelkie wymogi, za które są wyróżniane kąpieliska. Walory otoczenia sprawiają iż jest to idealne miejsce do wypoczynku, relaksu oraz organizacji spotkań biznesowo integracyjnych.

Amberia posiada ok. 120 miejsc noclegowych, 43 nowocześnie wyposażone pokoje  o dwóch standardach: 2 i  3 osobowe o podstawowym standardzie oraz 2 i 3 osobowe premium,4 osobowe z antresolą i apartament z osobną sypialnią. Każdy z pokoi posiada przestronny, oszklony taras, komfortową łazienkę, telewizor LCD, telewizję satelitarną, dostęp do internetu, lodówkę oraz czajniki elektryczny. Na terenie ośrodka oferujemy smakowite, domowe posiłki przygotowane z ekologicznych wiejskich produktów serwowanych w jadalni z ogrodem dziennym. Posiadamy własny parking na 43 miejsca, ponadto ogród z placem zabaw oraz altankami wypoczynkowo-grillowymi.

W 2009 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie Mistrz Turystyki i Gastronomii, w kategorii doskonały debiut. Prestiżowa nagroda przyznawana jest przez gości wypoczywających w województwie zachodniopomorskim.

Zapraszają serdecznie Monika i Marcin Jasińscy